O nás

Od roku 2015 přebírá hlavní organizátorství festivalu Hudební mládí z.s.

Club Tours Agentur Praha založil Pavel Švarc r. 1992. Ze skromných začátků vybudoval pomocí syna Michala a dcery Petry z malé rodinné firmy mezinárodně uznávanou koncertní agenturu.

Její festivaly – zejména Musica Sacra Praga, Pražské Vánoce, Sborový festival A. Dvořáka, Evropský festival akordeonových orchestrů, Pražské struny – mají už v hudebním světě své jméno. Zúčastnilo se jich už více než 800 těles z 28 zemí celého světa. Velký ohlas má i letní sborová škola “Sing to the Lord”, kterou pro zájemce ze zámoří a z Anglie pořádá agentura od r. 2003.

Pavel Švarc získal své hudební vzdělání studiem na Pedagogické fakultě KU v Praze (diplom r. 1960). Sólový zpěv studoval u profesora Pražské konzervatoře věhlasného Konst. Karenina. Své hudební a pěvecké kvality uplatnil v profesionálních tělesech – Armádním uměleckém souboru V. Nejedlého (1952 – 53), dále v Čs. Státním souboru písní a tanců (1954 – 62) a v Pražském mužském sboru FOK (u M. Košlera, 1971 – 91). Své jazykové a organizační schopnosti uplatnil v FOK i jako úspěšný manažer.