RESULTS

2017
PĚVECKÉ SBORY – MLÁDEŽ
Paarl Girls High School Choir (JAR), zlaté pásmo – LAUREÁT FESTIVALU
PS Fialky ZUŠ Josefa Kličky Klatovy (CZ), stříbrné pásmo

DĚTSKÉ SBORY
DPS Da Capo České Budějovice (CZ), zlaté pásmo
DPS Lyceum Orehovo-Zuevo (R), stříbrné pásmo
DPS Sněženka ZŠ K. Dvořáčka Orlová-Lutyně (CZ), bronzové pásmo

PĚVECKÉ SBORY – DOSPĚLÍ
Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice (CZ), stříbrné pásmo

FOLKLORNÍ SKUPINY
Folklorní soubor “Valášek” Hanky Dolejší Praha 8 (CZ), zlaté pásmo

INSTRUMENTÁLNÍ SKUPINY
Klarinetový soubor Prachatice (CZ), zlaté pásmo

Zvláštní cena za klavírní doprovod: Anastasia Zaporozhtseva, DS Lyceum (R)

2016
DĚTSKÉ SBORY
DPS Musica e Danza, zlaté pásmo
DPS Rozmarýnek Havířov, zlaté pásmo

PĚVECKÉ SBORY – DOSPĚLÍ
Pěvecké sdružení Martinů Třinec, zlaté pásmo

VOKÁLNÍ SKUPINY
“Subton” Cheljabinsk, zlaté pásmo

INSTRUMENTÁLNÍ SKUPINY
Klarinetový soubor Prachatice, zlaté pásmo

Laureát festivalu / Festival laureate: Vokální soubor Subton
Zvláštní cena za dramaturgii soutěžní programu / Special award for dramaturgy: PS Martinů Třinec

Zvláštní cena za pohybové ztvárnění soutěžního programu: Musica e Danza

Zvláštní cena za hlasovou kulturu / Special award for voice culture: Vokální soubor Subton


2015
I. CHILDREN´S CHOIRS
1. Dívčí sbor KSSMS Lysenko Kyjev (UA) – 94 – golden zone
2. DPS Kopretina Orlová (CZ) 75,7 – silver zone
3. DPS Caro Raškovice (CZ) 71 – silver zone

II. YOUTH CHOIRS
1. Dívčí sbor KSSMS Lysenko Kyjev (UA) – 92 – golden zone
2. DPS Petrklíč Praha (CZ) 85,7 – golden zone

IV. VOCAL GROUPS
1. Plamen Přelouč (CZ) – 77,7 – silver zone

V. MUSICA SACRA
1. Dívčí sbor KSSMS Lysenko Kyjev (UA) – 92 – golden zone
2. Chlapecký sbor “Bonifantes” Pardubice – 88,7 – golden zone

VI. FOLK SONGS
1. Dívčí sbor KSSMS Lysenko Kyjev (UA) – 95,5 – golden zone
(FESTIVAL LAUREAT)
2. St. Michael´s Girls Choir Bloemfontain (ZA) – 86 – golden zone

VII. Folk and instrumental ensembles
1. Musica e Danza Praha (CZ) – 91 – golden zone
2. Klarinetový soubor Prachatice  (CZ) – 89 – golden zone

Special prize for programme dramaturgy
Dívčí sbor KSSMS Lysenko Kyjev (UA)

Special prize for solo performance
Anna-Maria Myronova (UA)